Суд у Чернігові відпустив на волю обвинуваченого у шпигунстві білоруса

<p>Юрій Політика «може жити, де хоче, з правом виїзду, куди хоче» Об этом сообщает <a href=zonamedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Суд у Чернігові відпустив на волю обвинуваченого у шпигунстві білоруса">

Юрій Політика «може жити, де хоче, з правом виїзду, куди хоче»

Фото: Радіо Свобода
Громадян Білорусі Юрій Політика звільнений під особисті зобов’язання


За день до зустрічі президентів України та Білорусі Новозаводський районний суд Чернігова звільнив з-під варти білоруса Юрія Політику, обвинуваченого в збиранні секретної інформації на користь «невизначеного державного органу Білорусі».


Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на адвоката Тараса Гаралюка.


«Цього року в серпні суд уже ухвалив рішення про можливість звільнення Юрія Політики під певні обмеження за умови сплати застави в розмірі 576,3 тис. гривень», — йдеться в повідомленні.


Як зазначив адвокат, застави за Політику не виплачували.


«Він звільнений під особисті зобов’язання», — повідомив Тарас Гаралюк. За його словами, процес у цій справі триватиме, і його підзахисний мусить з’являтися на засідання за викликом суду.


На запитання, в якій країні громадянин Білорусі повинен знаходитися, Гаралюк відповів: «Він може жити, де хоче, з правом виїзду, куди хоче».


Напередодні глава МЗС України натякнув на звільнення затриманого у Білорусі журналіста Павла Шаройка.


Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий на взаємній основі вирішити питання з помилуванням засудженого в Білорусі за шпигунство українця Павла Шаройка і обвинуваченого в Україні білоруського громадянина Юрія Політики.


Нагадаємо, Зеленський і Лукашенко 4 жовтня візьмуть участь у роботі Другого форуму регіонів України та Білорусі.


У середині липня стало відомо, що Лукашенко прийняв запрошення президента України взяти участь у цьому форумі.


Нагадаємо, I Форум регіонів України та Білорусі відбувся в Гомелі у жовтні 2018 року, в ньому взяли участь Лукашенко і тодішній президент України Петро Порошенко.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/sud-u-chernigovi-vidpustiv-na-volyu-obvinuvachenogo-u-shpigunstvi-bilorusa-630001.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя